"Tez Düzenleme"den fazlası Tez Düzenleme Merkezi Tez yazım kılavuzuna göre
tez düzenleme işlemi.
Hemen Başlayın
"TEZ DÜZENLEME"DEN FAZLASI Tez Düzenleme Merkezi İhtiyaç duyduğunuz bütün
düzeltmeleri yapabiliyoruz.
İnceleyin g
"Tez Düzenleme"den fazlası Tez Düzenleme Merkezi Enstitüye teslim edilecek
şekilde düzenliyoruz.
Bize Ulaşın
"TEZ DÜZENLEME"DEN FAZLASI Tez Düzenleme Merkezi Teziniz ile ilgili düzeltmeleriniz
için size zaman kazandırıyoruz.
Teklif Alın
"TEZ DÜZENLEME"DEN FAZLASI Tez Düzenleme Merkezi Zaman baskısı stresi yaşamamak için bizimle çalışabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi g

2. ÖN SAYFALAR

Tezin ön sayfaları, çok fazla özelleştirilemeyen kısımlardan oluşmaktadır. Her üniversite yazılacak tezlerin ön sayfaları için belli standartlar istemektedir. Bu sayfalardan bir kısmında hiçbir değişiklik yapılmasına izin verilmemektedir. Örneğin “Etik Beyan” sayfası matbu bir metinden oluşmaktadır. Buraya öğrenci sadece ismini yazıp imzasını atmaktadır. Ön sayfaların belli bir şablonu vardır ve öğrenci kendine göre bazı yerleri doldurarak özelleştirmektedir. 

Ön sayfalarında içerik olarak tamamen teze özgü olan fakat biçimsel olarak enstitünün kurallarına uydurulması gereken kısımlar da bulunmaktadır. Örneğin içindekiler, tablo ve şekiller vb. listeler teze özgüdür. Fakat bu listelerin oluşturulmasında verilecek görünümü enstitü belirlemektedir. Satır aralıkları, başlıkların düzeni, yazı tipi, puntosu vb. biçimsel ayrıntıları enstitüler belirlemektedir. 

Üniversiteler bu sayfalar için belli bir düzen istedikleri için buralarda en ufak bozulma bile göze çarpmaktadır. Genellikle milimetrik ölçümlerle istenilen düzende olup olmadığı incelenmektedir. Her araştırma aynı nitelik ve aynı uzunlukta olmadığı için ufak tefek değişiklikler olabilmektedir fakat yine de istenilen formatı bozmamaya ya da istenilen formata uygun hale getirmeye dikkat edilmelidir. 

Hızlı İletişim
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?