"Tez Düzenleme"den fazlası Tez Düzenleme Merkezi Tez yazım kılavuzuna göre
tez düzenleme işlemi.
Hemen Başlayın
"TEZ DÜZENLEME"DEN FAZLASI Tez Düzenleme Merkezi İhtiyaç duyduğunuz bütün
düzeltmeleri yapabiliyoruz.
İnceleyin g
"Tez Düzenleme"den fazlası Tez Düzenleme Merkezi Enstitüye teslim edilecek
şekilde düzenliyoruz.
Bize Ulaşın
"TEZ DÜZENLEME"DEN FAZLASI Tez Düzenleme Merkezi Teziniz ile ilgili düzeltmeleriniz
için size zaman kazandırıyoruz.
Teklif Alın
"TEZ DÜZENLEME"DEN FAZLASI Tez Düzenleme Merkezi Zaman baskısı stresi yaşamamak için bizimle çalışabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi g

2.3. Kabul ve Onay

Kabul ve onay sayfasında tezi adı ve kim tarafından hazırlandığı yazılır. Tezin oy çokluğu veya oy birliği ile kabul edildiği belirtilir. Altında jüri üyeleri ve enstitü müdürünün imzası bulunur. Onay sayfası üniversiteye göre, kabul onay sayfası veya jüri üyelerinin imzası sayfası gibi isimler almaktadır. Onay sayfası matbu metinden oluşur ve bırakılan boşluklara tezi hazırlayan kişinin ismi, tezin adı ve jüri üyelerinin bilgilerinin yazılması istenir.

Kabul ve onay sayfası örneği Word halinde verilmişse öğrencinin işi daha kolaydır. Wordde doldurulan onay sayfasının çıktısı alınır ve imzalatılır. Fakat çoğu kılavuzda pdf halindedir. Buradan doğrudan çıktı alınması durumunda yazılacak bilgiler bilgisayarda yazılmayacak olması nedeniyle örneğe uygun şekilde wordde yazılması gerekir. Bundan sonra çıktı alınarak imzalatılır. Her iki durumda da imzalatılan onay sayfasının teze eklenmesi için bilgisayarda taratılması gerekmektedir.

2.3.1. Kabul ve Onay sayfası örneği

 

 

Hızlı İletişim
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?